Фильтр

Категории

Показать все Скрыть

Цена

6 Грн. 37200 Грн.

Производители

Показать все Скрыть
Фильтр

Знижки

Витратні матеріали

Товарів у наявності: 73

Витратні матеріали

 

Сучасні стоматологічні кабінети оснащені новітніми апаратами для огляду, лікування та протезування. Для кожного пацієнта важливо, щоб використовувалися тільки якісні витратні матеріали для стоматології . Це пояснюється бажанням максимально продовжити здоров'я і красу своєї посмішки.

 

Використання матеріалів і медикаментів в стоматології залежить від виду робіт, що: відбілювання, пломбування, видалення нервів і багато іншого. При кожному огляді і лікуванні пацієнта доктор використовує ті чи інші витратні матеріали: цемент, прокладки, рукавички, відбілюючі речовини, дезінфікуючі розчини.

 

Матеріали - незамінні помічники стоматолога. Вони грають важливу роль в процесі обстеження і лікування. Використання якісних і надійних витратних матеріалів є запорукою успіху, і допоможуть зберегти здоров'я лікаря.

 

Витратні матеріали діляться на одноразові і багаторазові. Багаторазові можна стерилізувати і використовувати повторно. У стоматології в обов'язковому порядку одноразовими повинні бути:

 

  • - Одноразові медичні рукавички. Вони виступають в ролі першого елемента захисту лікаря від інфікованого пацієнта. Медичні рукавички діляться умовно на кілька категорій: хірургічні і оглядові, пудровані і непудровані. Вони бувають різних кольорів і розмірів. Головним завданням рукавичок виступає захист пацієнта від зараження мікробами.

  • - Маска медична надійно оберігає стоматолога від осколків і зубної пилу, що утворюються під час свердління. Вони можуть осідати в органах дихання, тим самим викликають складні захворювання.

 

Витратні матеріали для стоматології - поширене поняття, яке ще включає в себе і дезінфікуючі кошти. З їх допомогою дезінфікуються інструменти, прилади та робочі поверхні. Матеріали потрібні всім: стоматологу, хірургу, зубному техніку, рентгенологу і навіть медсестрі.