3D-принтер для стоматології Trumpf...
  3D-принтер для стоматології Trumpf...
  3D-принтер для стоматології Trumpf...
  3D-принтер для стоматології Trumpf...
  dp00000001

  3D-принтер для стоматології Trumpf TruPrint 1000

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Стоматологічний 3D-принтер TruPrint 1000 виробництва Німеччини – високотехнологічне обладнання, яке застосовується в стоматології при використанні адитивної технології (пошарове нарощування) виготовлення орто виробів, зокрема, імплантів, металевих коронок. Amel Dental Store – постачальник продукції німецького виробника Trumpf в Україні.

  TruPrint 1000 – це малогабаритна установка, яка виконує laser плавлення металу для подальшого виготовлення складних конструкцій. Із застосуванням принтера в стоматології можна реалізувати будь-який CAD-проект, виготовити одиничний виріб або налагодити серійне виробництво.

  Характеристики та переваги стоматологічного 3D-принтера TruPrint 1000

  • Просте управління. Для роботи з TruPrint 1000 не потрібна тривала і складна підготовка. Управління процесами здійснюється за допомогою зрозумілої, зручної сенсорної панелі.
  • Можливість дистанційного контролю. Спеціаліст може давати завдання обладнанню, контролювати процеси, перебуваючи в іншому приміщенні, використовуючи спеціальну програму на планшеті.
  • Високий ККД. Додавання опції Multilaser дозволило збільшити продуктивність Trutops Print на 80%.
  • Індивідуальні настройки параметрів. Виробник передбачив функцію індивідуального налаштування під запити тієї сфери, у якій використовується принтер.
  • Тех підтримка. За допомогою Visual Online Support (VOS) Trumpf робить віддалену діагностику обладнання та надає технічну підтримку користувачам у кожній країні світу.
  • Робота з різними матеріалами. Сировиною для виготовлення виробів можуть бути алюміній, мідь, кобальт, нікель, золото в порошковому вигляді – метали, що піддаються зварюванню.
  • виготовлення 3D прототипів.

  TruTops Print з програмним забезпеченням SiemensNX

  Купити стоматологічний 3D-принтер TruPrint 1000 від Trumpf в Україні ви можете в інтернет-магазині Amel Dental Store. У нас тільки оригінальне сертифіковане Trumpf обладнання від виробника за вигідною ціною, з гарантією. Замовити 3D-принтер TruPrint можна з доставкою у Дніпро, Одесу, Харків, Київ та ін. Крім того у нас ви можете отримати консультацію фахівця щодо застосування обладнання в стоматології.

  Обсяг обробки (циліндр)Діаметр 100 мм x 100 мм 100 мм
  Ефективний обсяг обробки (стандарт)Діаметр 98 мм x 100 мм
  Оброблювані матеріалиНержавіюча сталь, інструментальна сталь, сплави з алюмінію, сплави на основі нікелю, сплави кобальту і хрому, міді, титану або благородних металів.
  Діаметр променя (стандарт)55 мкм
  Діаметр променя (опція)30 мкм
  Товщина шару10 - 50 мкм
  Відсоток навісних компонентів2 - 18 см³/ч
  Мінімальна вимірювана вміст кисню (стандарт)До 3000 ppm
  Мінімальна вимірювана вміст кисню (опція)До 100 ppm
  Підключення до електромережі (напруга)230 В
  Підключення до електромережі (сила струму)7 A
  Підключення до електромережі (частота)50/60 Гц
  Захисний газАзот, аргон
  Розміри (ш x в x г)1445 мм x 1680 мм x 730 мм
  Вага650 кг
  Вага (вкл. порошок)650 кг
  Товар додано до списку бажань