Абатменти титанові

Відсутність одного або декількох зубів є найпоширенішою проблемою на сьогодні. Є два варіанти лікування: протезування та імплантація з використанням абатментів.

Абатмент - спеціальне пристосування, за допомогою якого здійснюється кріплення протезної конструкції до імплантату. Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір спеціалізованої продукції, що відрізняються формою, розміром і характеристиками.

Існують різноманітні види абатментів. До них відносяться:

  • Стандартний, буває шести видів, які відрізняються один від одного довжиною і кутом нахилу.
  • Кутовий. У нього є особливий нахил, що дозволяє установку протеза на імплантат з найбільшим кутом нахилу.
  • Тимчасовий. Даний вид абатмента використовується в процесі загоєння рани на яснах. Його будова виготовлено таким чином, щоб запобігти зараженню, і прискорити загоєння ясенний тканини.
  • Кульковий використовується для фіксування знімних пристосувань.
  • Прямий застосовується для проведення стандартних процедур протезування.

Тимчасовий індивідуальний абатмент допомагає досягти естетично вірний підсумок. Його виготовляють безпосередньо в кабінеті лікаря або зубним техніком в лабораторії. Часто використовують титан для виробництва. Титанові абатменти відрізняються широкою сферою застосування і відносно невисокою вартістю. Мабуть єдиним їх недоліком виступають естетичні характеристики.

Відповідний вид абатментів вибирається виходячи з цілого набору факторів, серед яких не останню роль відіграє фіксація протеза, товщина тканин ясен і пред'явлені естетичні вимоги. Крім цього впливають на нього міцність і надійність використаного матеріалу, а також його вартість. Після проведення ретельної діагностики, фахівець підбирає оптимальний варіант з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань пацієнта.

Фільтр

Категории

Показати все Сховати

Ціна

621 Грн. 841 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 12 з 20 товарів