Імплантоводи

Імплантовод є особливий вид стоматологічного інструменту, який використовується для установки імплантатів. Найчастіше він виготовляється з нержавіючої сталі вищої категорії. Конструкція пристосування продумана таким чином, щоб створити максимально комфортні умови установки імплантату для стоматолога-хірурга.

Існує кілька різновидів імплантоводів. До них відносяться:

  • для хірургічного наконечника. Вони бувають короткі і довгі. З їх допомогою забезпечується легке вилучення і фіксація імплантату, а потім і розміщення його в ложе.
  • під дінамометріексій ключ або ключ-тріскачки використовуються для остаточного доведення імплантатів.

Під кожен вид імплантатів передбачений свій імплантовод, який відрізняється від інших особливістю конструкції. Вони використовуються для полегшення роботи лікаря-імплантолога. Пристосування допомагає зменшити час, витрачений на проведення операції, роблять її менш травматичною і запобігають всілякі ускладнення. Завдяки спеціальній конструкції імплантовода зберігається стерильність імплантату, то значно полегшує маніпуляції з ним.

За допомогою імплантовода здійснюється установка імпланта в кісткову тканину. Широка лінійка розмірів і конструкцій дозволяє легко вибрати оптимальний варіант для роботи з жувальної і фронтальної областю альвеолярного відростка. У більшій частині конструкція пристосування має шестигранну голівку, то дозволяє використовувати його з дінамометріескім ключем і хірургічної викруткою, а також адаптером для шестигранного ключа.

Придбати імплантовод можна в нашому інтернет магазині Amel Dental Store з доставкою по всій Україні. У нас ви зможете придбати товари для стоматології від перевірених виробників зі світовим ім'ям за приємними цінами.

Фільтр

Ціна

551 Грн. 551 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 1 з 1 товаром