Формувачі ясен

Імплантація складний процес, що складається з декількох важливих етапів. Далеко не кожен пацієнт знає, що таке формувач ясен. Це родинний абатменту елемент, який застосовується в протезуванні. Індивідуальний формувач ясен має оптимальні характеристиками для кожного окремого пацієнта.

Формувач ясен вкручується в тіло імплантату, коли той вже зафіксовано в щелепи. Він являє собою гвинтоподібний різьбовій елемент. Характеристики пристосування підбираються виходячи з параметрів коронки, яка буде встановлена ​​на цьому місці. Після закінчення фіксування формувача ясен, навколо нього утворюється поглиблення, яка відповідає розміру майбутнього зуба. Надалі така маніпуляція забезпечує щільне прилягання протеза до ясен.

Пристрій для формування - це не постійний елемент при протезуванні. Але його використання переважно, особливо якщо реставрація відбувається спереду, коли важлива і естетична сторона операції. Після імплантації пристосування тканини ясен наростають таким чином, що після установки коронки вони будуть щільно прилягати.

Так що таке формувач ясен? Це елемент, виготовлений у вигляді металевого ковпачка, в нижній частині якого знаходиться різьблення. З її допомогою формувач накручується на імплантат. Верхня частина являє собою півсферу з діаметром, який відповідає розміру підстави майбутнього зуба.

 Формувач ясен грає кілька важливих функцій, до яких відносяться:

  • закриття операційної рани і каналу з різьбленням. Це забезпечує захист від попадання мікроорганізмів і залишків їжі, а також розвитку патогенної мікрофлори;
  • тканини ясен формуються точно за формою зуба.
  • формувач значно полегшує звикання до протезів.

Фільтр

Ціна

406 Грн. 406 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 9 з 9 товарів