Стоматологічні установки Dentsply Sirona

Стоматологічна установка - комплект обладнання, що дозволяє здійснювати практично всі стоматологічні операції і процедури. Це високотехнологічне обладнання є основою будь-якого стоматологічного кабінету і в більшості випадків має модульну структуру, що дозволяє при необхідності розширювати його функціональність. Сучасні установки - це абсолютно новий погляд на ефективність і комфорт, ми хотіли б звернути вашу увагу на стоматологічні установки «Сірон» і на їх прикладі розповісти про основні принципи вибору.

Основні елементи стоматологічних установок

Установка для стоматології складається з наступних основних елементів:

 • крісло пацієнта;
 • блок лікаря;
 • блок асистента;
 • світильник;
 • педалі управління.

Крісло пацієнта. Для настройки положення крісла пацієнта можуть використовуватися гідравлічні і електромеханічні приводи. Останні вважаються більш надійними, довговічними і комфортними в експлуатації. Критеріями вибору крісла також є матеріал оббивки, його стійкість до механічних впливів і агресивних середовищ. Слід звернути увагу на плавність ходу, спосіб і зручність управління, безпеку при експлуатації.

Блок лікаря. Основний елемент установки, який визначає комфорт, перелік і час виконання операцій.

Існує три види блоків: стаціонарний (з подачею інструменту зверху і знизу) і мобільний. Опишемо особливості кожного з них:

 • Верхнє розташування рукавів передбачає наявність пристрою повернення інструменту в початкове положення після використання, але оскільки рукава короткі, робота наконечників недостатньо комфортна. Під час повернення необхідно стежити, щоб наконечник зайняв відведене йому місце.
 • При нижньому розташуванні рукавів також слід стежити за правильним положенням наконечника при поверненні в початкове положення, крім цього, осередки в цьому випадку більш схильні до забруднень.
 • Мобільний блок може бути використаний для створення робочої зони в будь-якому місці кабінету, в тому числі і з іншими установками.

На блок може встановлюватися наступний інструментарій:

 • пістолет повітря/вода;
 • електричний коагулятор;
 • лампа для фотополімеризації;
 • скалер (повітряний або електричний);
 • турбінний наконечник.

Блок асистента. Складається з гидроблока і системи відсмоктування. Тут же може бути встановлений додатковий блок управління і інструменти. У переважній більшості випадків інструменти і блок управління розміщуються на рухомому кронштейні.

Гідроблок складається з плювальниці, споласківателя. Матеріалами для виготовлення плювальниць служить метал, пластик або кераміка. Найбільш дорогими, але такими, що відповідають всім вимогам гігієнічних стандартів, є керамічні плювальниці. Споласківатель необхідний для очищення чаші і дозволяє регулювати час дії і натиск води.

Системи відсмоктування бувають інжекторні і вакуумні. Якщо використовується інжекторний система, то компресор повинен вибиратися з урахуванням її потреб, оскільки цей тип відсмоктування потребує додаткових обсягах повітря. У свою чергу, в вакуумних системах потрібно наявність сепаратора відсмоктування.

Функціональність гідроблоків може бути підвищена за рахунок застосування сепаратора амальгами, системи дезінфекції (для знезараження води), системи підігріву води і повітря і т.д.

З пульта блоку асистента можна управляти кріслом, підсвічуванням і т.д.

Світильник. Використовується для освітлення робочої зони і може встановлюватися на стелі, самої установки або бути підлоговим. Найзручнішим рішенням є світильник, розміщений на установці - при переміщенні крісла потрібно його мінімальна настройка. Кращим вибором будуть безтіньові світильники, якими сьогодні оснащуються багато моделей стоматологічних установок - навіть при наявності перешкоди між джерелом світла і робочою зоною, тінь відсутня.

Педалі управління. Необхідні для управління становищем крісла і інструментами. Дозволяють переміщати стоматологічне крісло, програмувати його певні положення, активувати їх. Використовуються для управління підсвічуванням, роботою інструментів, швидкості і т.д.

Стоматологічні установки Sirona: основні особливості

Установки Sirona - це новий клас ефективності. Вони універсальні, компактні і дозволяють організувати робочий простір максимально раціонально, що в процесі експлуатації гарантує необхідний комфорт і економію часу. Забезпечити такі переваги вдається, перш за все, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з сенсорним дисплеєм.

Панель управління EasyTouch створена із застосуванням найсучасніших технологій, що дозволяє інтегрувати спеціальні функції і відмовитися від додаткових настільних приладів.

Ще одна важлива перевага Sirona - концепція переміщення модуля лікаря паралельно крісла, що гарантує зручний доступ до нього. Поворотний модуль забезпечує максимальний комфорт лікаря і підвищує ефективність будь-яких операцій.

Де купити стоматологічні установки Sirona?

Стоматологічні установки - це основа будь-якого кабінету, що спеціалізується на наданні стоматологічних послуг. Найціннішим фактором в нашому житті є час, а якісне обладнання дозволяє економити його, забезпечуючи якісне виконання всіх операцій. Sirona - стоматологічні установки нового покоління, які широко представлені в інтернет-магазині Amel Dental Store. В каталозі сайту ви дізнаєтеся, скільки коштує установка, ознайомитеся з її характеристиками, зможете замовити обладнання. Купити установки можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Одесу, Харків, Львів, Запоріжжя (безкоштовно по м Дніпро при сумі замовлення від 500 грн.).

Часті питання про стоматологічних установках

✅Які стоматологічні установки найпопулярніші?

Найпопулярніше моделі: Densply Sirona Intego, Dentsply Sirona Sinius, Densply Sirona Teneo.

✅Де виробляють стоматологічні установки Dentsply Sirona?

Країна виробник - Німеччина.

✅На що орієнтуватіся при віборі стоматологічної установки?

На виробника, комплектацію установки, сервісне обслуговування.

✅Яка ціна на стоматологічні установки?

Ціни починаються від 218 700 грн.

Фільтр

Ціна

218700 Грн. 1047300 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 6 з 6 товарів