Фильтр

Категорії
Ціна
Виробники
ещё... свернуть
Форма випуску
Висота головки
Діаметр головки
Підсвічування
Показання
Розмір інструменту
Вага
ещё... свернуть
Вбудований осушувач
Габаритні розміри (ДxШxВ)
ещё... свернуть
Виконання компресора
Обсяг ресивера
Параметри електромережі
Продуктивність
ещё... свернуть
Коефіцієнт передачі
3D Low Dose
HD зйомка
Автофокус
Швидкий знімок
Зовнішнє підсвічування пристрою
Консоль Ceph
Потужність
ещё... свернуть
Користувальницький інтерфейс
Розмір зображення
Розташування Ceph
Розташування пацієнта
Технологія панорамної зйомки
Формат зйомки
К-сть установок
Номінальна напруга
Споживана потужність
Протока рідини, Max
Швидкість обертання
ещё... свернуть
Рівень вакууму
Рівень шуму
ещё... свернуть
Балансувальний важіль
Дооснащення Vario Dist
Кратність збільшення
Тип освітлення
Тип плеча
Фокусна відстань
Ширококутні окуляри
Фильтр

Стоматологічне обладнання

Установка стоматологічна Dentsply Sirona INTEGO
  Під замовлення
  0 1 2 3 4   0 Відгук (-ів) 
  Стоматологічні установки Dentsply Sirona

  Установка стоматологічна Dentsply Sirona INTEGO

  Dentsply Sirona
  247 040,00 ₴
  Установка стоматологічна Dentsply Sirona INTEGO PRO
   Під замовлення
   0 1 2 3 4   0 Відгук (-ів) 
   Стоматологічні установки Dentsply Sirona

   Установка стоматологічна Dentsply Sirona INTEGO PRO

   Dentsply Sirona
   396 800,00 ₴

   Стоматологія сьогодні - одна з найбільш розвинених галузей медицини. Прогресивні високоефективні методи лікування зубів і ясен стали можливими завдяки розвитку медтехнологій. Сучасне обладнання для стоматології, надійний інструментарій, меблеве оснащення зробило лікування комфортним і безболісним для пацієнта. Крім того якісне оснащення стоматологічного кабінету необхідно для створення максимально комфортних робочих умов для фахівців (лікарів-стоматологів, асистентів), допомагає лікареві виконувати свою роботу на високому якісному рівні. Яке зубне устаткування буде потрібно для організації роботи стоматології, скільки коштує обладнання для стоматології? Відповіді на ці питання ви знайдете в каталозі магазина Amel Dental Store.

   Стоматологічне обладнання: види і призначення

   Залежно від призначення медичне обладнання для стоматології підрозділяється на кілька категорій:

   • Діагностичне;
   • Обладнання для лікування;
   • Для стерилізації інструментів;
   • Зуботехнічне;
   • Меблі.

   Діагностика

   Перш, ніж приступити до лікування, лікар проводить обстеження пацієнта. Від якості та достовірності діагностики залежить результат стоматологічних маніпуляцій, тому в стоматології використовують високоінформативні методи дослідження, найсучасніше діагностичне обладнання:

   • Дентальний рентген - основний інструмент діагностики в стоматології, дозволяє вивчати структури твердих тканин, будова зубів, діагностувати каріозні порожнини, пульпіт, осередки інфекції в зубах і навколозубних тканинах;
   • Стоматологічний томограф - дає найбільш вичерпну інформацію про стан зубів, ясен, щелепної кістки, стан скронево-нижньощелепних суглобів, стан прикусу та ін., використовується в ортодонтичній і ортопедичній стоматології.

   Лікування

   Основне знаряддя стоматолога - установка стоматологічна. Без неї неможливе виконання більшості стоматологічних процедур. Сучасні стом установки комплектують новітніми інструментами (апаратами УЗД, стоматологічним лазером та ін.) Від комплектації установки залежить ціна стоматологічного обладнання, але в той же час від рівня оснащення клініки залежить рівень якості стоматологічних послуг!

   Крім того для повного оснащення кабінету стоматолога необхідно купити стом обладнання для проведення професійної гігієни порожнини рота і аспіраційні системи.

   Стерилізація

   Стерильність стоматологічних інструментів - одна з ключових умов роботи стоматології. Тільки за умови дотримання правил стерилізації лікар може гарантувати пацієнту безпеку і ефективність лікування і подбати про безпеку персоналу. Для чищення і стерилізації різних типів інструментів в стоматології використовують:

   • Автоклав;
   • Стерилізатор;
   • Дистиллятор;
   • Ультразвукові мийки і т.д.

   Зуботехнічна лабораторія

   Стоматологія сьогодні досягла приголомшливих результатів в естетичному і функціональному відновленні зубного ряду. Важливу роль в цьому зіграло винахід унікальних методів непрямої реставрації (вініри, вкладки, керамічні коронки) і застосування високих технологій в їх виготовленні.

   Домогтися бездоганною точністю і високою якості протезів, мікропротезів стоматолога і зубного техніку допомагає таке обладнання:

   • Інтраоральний сканер - зображення зубощелепної системи в 3d форматі зберігається в комп'ютері, використовується в спеціальній програмі для моделювання результатів лікування і розрахунку параметрів ортопедичної (ортодонтичної) конструкції;
   • фрезерний верстат;
   • Шліфувальне обладнання;
   • Печі для випалювання кераміки.

   Меблеве обладнання

   На перший погляд меблі - не найважливіше обладнання в стоматології, але це не так. Правильний вибір меблів забезпечує правильну організацію простору в стом кабінеті, а зручна модель крісла або стільця лікаря стоматолога підтримує спину, знімає напругу, позбавляє фахівця від болю в шиї, допомагає зосередитися на головному - на лікуванні.

   Переваги сучасного стом обладнання

   Сучасна медтехніка, яка використовується в стоматології, має багато переваг:

   • Висока точність і швидкість проведення діагностики, виконання стоматологічних маніпуляцій;
   • Автоматизація та оптимізація багатьох процесів за рахунок застосування цифрових технологій;
   • Підвищення комфорту і безпеки лікування для пацієнтів;
   • Підвищення якості, ефективності лікування;
   • Надійність, довговічність.

   Де купити стоматологічне обладнання в Україні?

   Amel Dental Store - інтернет-магазин для професіоналів. Тут представлено і доступно для замовлення краще, першокласне стоматологічне і зуботехнічне обладнання в Україні. Компанія є офіційним представником лідера серед творців стом продукції в світі - Dentsply Sirona. Товари преміум якості недорого і з гарантією від виробника можна подивитися в каталозі, вартість стоматологічного обладнання по кожному товару - в прайсі. У нас є все необхідне для реалізації вашого проекту створення або розширення стоматології - від стоматологічних установок до самих незначних витратних матеріалів.

   Товар додано до списку бажань