Фильтр

Ціна
Виробники
ещё... свернуть
Балансувальний важіль
Дооснащення Vario Dist
Кратність збільшення
Тип освітлення
Тип плеча
Фокусна відстань
Ширококутні окуляри
Фильтр

Мікроскопи стоматологічні


Більшість стоматологічних клінік використовують стоматологічні мікроскопи для виконання процедур, що вимагають високої точності. Мікроскопи застосовуються, як в терапевтичній, так і в хірургічній стоматології, незамінні при лікуванні зубних каналів і виконанні реставрацій. Прилад спрощує роботу лікаря і покращує якість лікування пацієнтів. В інтернет-магазині стоматологічного обладнання Amel Dental Store можна дентальний мікроскоп купити від провідних виробників.

Застосування операційного дентального мікроскопа

Операційний дентальний мікроскоп в стоматології застосовується в різних випадках - від лікування карієсу до установки імплантів. При першому діагнозі лікар, використовуючи мікроскоп з високою точністю, зможе препарувати тверді тканини зуба, видалити каріозний вогнище і встановити пломбу. Також, стоматологічні мікроскопи в Україні при лікуванні кіст і гранульом. будуть необхідні і при реставраційної роботи. Адже довговічного естетичного результату реставрації композитними матеріалами, коронками або вінірами можна домогтися тільки з використанням оптики.

Додатково, подібне обладнання буде потрібно:

  • Під час ендодонтичного лікування;
  • Для установки імплантів;

Зубні канали часто покручені і мають складну будову. Тому купити ендодонтичний мікроскоп просто необхідно, адже чистка та пломбування каналів має проводитися тільки з використанням оптичних приладів.

Сучасні протоколи імплантації припускають установку імпланта з мінімальною травматизацією м'яких тканин через мікророзріз.

Складним буде і лікування кіст, гранульом зуба. Такі новоутворення розвиваються внаслідок хронічного перебігу періодонтиту і частіше з'являються у верхівки кореня зуба. Таким чином, мікроскоп стоматологічний потрібно, щоб видалити їх і при цьому зберегти власний зуб пацієнта.

Сучасні клініки давно вибрали для себе щадні тактики лікування, які прийшли на заміну застарілих технологій. Детальна візуалізація роботи не тільки прискорює прийом пацієнтів, а й робить процес ефективним.

З огляду на затребуваність приладу в практиці, мікроскоп для стоматології потрібно вибирати сучасний і якісний, так як від його роботи залежить успіх лікування.

Поради щодо вибору ендодонтичного мікроскопа

Вартість обладнання залежить від технічної характеристики приладу. Фахівці радять звертати увагу на:

  • Якість освітлення;
  • Зручність використання;
  • Функції фото і відео зйомки;
  • Можливості індивідуальної настройки.

Не має значення, буде це покупка або лізинг стоматологічного обладнання, важливо детально вивчити кожну з характеристик.

У нових приладах частіше використовуються галоген, ксенон або світлодіод. Ксенон вважається найбільш потужним і оптимальним варіантом, якщо ви ведете зйомку в ході виконання маніпуляцій. LED - довговічний, бюджетний і яскравий джерело освітлення. Галоген вважається бюджетним, але вимагає частої заміни ламп.

Перед тим, як купити мікроскоп стоматологічний, варто оцінити показники комфорту роботи з ним. Адже виконання втручань під мікроскопом супроводжується значною статичним навантаженням, тому потрібно вибирати апарат, з яким вам буде зручно працювати.

Можливість фото- і відеозйомки. Для створення архіву клініки, збереження всіх зображень і демонстрації пацієнтові етапів лікування все частіше потрібно функція фото- і відеофіксації. Можна використовувати вбудовану систему або зовнішню камеру.

Додатково, ціна стоматологічного мікроскопа може залежати від зручності індивідуальних налаштувань. Стоматолог повинен мати можливість швидко і просто відрегулювати освітлення, налаштувати фокусний об'єктив, кут нахилу мікроскопа, кратність збільшення і інші параметри, необхідні для роботи.

Крім мікроскопа, лікар може використовувати штріпси стоматологічні, шліфувальні і фрезерні девайси.

Можна зробити висновок, що ціна формується виходячи з моделі, виробника, функціональності приладу. Однак це той тип обладнання, на якому небажано економити, так як використання неякісної оптики шкодить здоров'ю лікаря і негативно впливає на результат всього стоматологічного лікування. Тому і мікроскоп, і стоматологічна установка повинні бути сучасними та інноваційними.

Як купити стоматологічний мікроскоп в Україні?

Купити стоматологічний мікроскоп в Україні з гарантією від виробника можна в інтернет-магазині Amel Dental Store. Ми пропонуємо доступні ціни на широкий асортимент сертифікованих товарів для стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій. Здійснюємо безкоштовну доставку в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші регіони України.

Товар додано до списку бажань