Фильтр

Ціна
Производители
ещё... свернуть
Балансувальний важіль
Дооснащення Vario Dist
Кратність збільшення
Тип освітлення
Тип плеча
Фокусна відстань
Ширококутні окуляри
Фильтр

Мікроскопи стоматологічні

Стоматологічний мікроскоп SmartOptic, мобільний
  Розпродано
  0 1 2 3 4   0 Відгук (-ів) 
  Мікроскопи стоматологічні

  Стоматологічний мікроскоп SmartOptic, мобільний

  0,00 ₴
  Стоматологический микроскоп SmartOptic, настольный
   Розпродано
   0 1 2 3 4   0 Відгук (-ів) 
   Мікроскопи стоматологічні

   Стоматологічний мікроскоп SmartOptic, настільний

   0,00 ₴

   Більшість стоматологічних клінік використовують стоматологічні мікроскопи для виконання процедур, що вимагають високої точності. Мікроскопи застосовуються, як в терапевтичній, так і в хірургічній стоматології, незамінні при лікуванні зубних каналів і виконанні реставрацій. Прилад спрощує роботу лікаря і покращує якість лікування пацієнтів. В інтернет-магазині стоматологічного обладнання Amel Dental Store можна дентальний мікроскоп купити від провідних виробників.

   Застосування операційного дентального мікроскопа

   Операційний дентальний мікроскоп в стоматології застосовується в різних випадках - від лікування карієсу до установки імплантів. При першому діагнозі лікар, використовуючи мікроскоп з високою точністю, зможе препарувати тверді тканини зуба, видалити каріозний вогнище і встановити пломбу. Також, стоматологічні мікроскопи в Україні при лікуванні кіст і гранульом. будуть необхідні і при реставраційної роботи. Адже довговічного естетичного результату реставрації композитними матеріалами, коронками або вінірами можна домогтися тільки з використанням оптики.

   Додатково, подібне обладнання буде потрібно:

   • Під час ендодонтичного лікування;
   • Для установки імплантів;

   Зубні канали часто покручені і мають складну будову. Тому купити ендодонтичний мікроскоп просто необхідно, адже чистка та пломбування каналів має проводитися тільки з використанням оптичних приладів.

   Сучасні протоколи імплантації припускають установку імпланта з мінімальною травматизацією м'яких тканин через мікророзріз.

   Складним буде і лікування кіст, гранульом зуба. Такі новоутворення розвиваються внаслідок хронічного перебігу періодонтиту і частіше з'являються у верхівки кореня зуба. Таким чином, мікроскоп стоматологічний потрібно, щоб видалити їх і при цьому зберегти власний зуб пацієнта.

   Сучасні клініки давно вибрали для себе щадні тактики лікування, які прийшли на заміну застарілих технологій. Детальна візуалізація роботи не тільки прискорює прийом пацієнтів, а й робить процес ефективним.

   З огляду на затребуваність приладу в практиці, мікроскоп для стоматології потрібно вибирати сучасний і якісний, так як від його роботи залежить успіх лікування.

   Поради щодо вибору ендодонтичного мікроскопа

   Вартість обладнання залежить від технічної характеристики приладу. Фахівці радять звертати увагу на:

   • Якість освітлення;
   • Зручність використання;
   • Функції фото і відео зйомки;
   • Можливості індивідуальної настройки.

   Не має значення, буде це покупка або лізинг стоматологічного обладнання, важливо детально вивчити кожну з характеристик.

   У нових приладах частіше використовуються галоген, ксенон або світлодіод. Ксенон вважається найбільш потужним і оптимальним варіантом, якщо ви ведете зйомку в ході виконання маніпуляцій. LED - довговічний, бюджетний і яскравий джерело освітлення. Галоген вважається бюджетним, але вимагає частої заміни ламп.

   Перед тим, як купити мікроскоп стоматологічний, варто оцінити показники комфорту роботи з ним. Адже виконання втручань під мікроскопом супроводжується значною статичним навантаженням, тому потрібно вибирати апарат, з яким вам буде зручно працювати.

   Можливість фото- і відеозйомки. Для створення архіву клініки, збереження всіх зображень і демонстрації пацієнтові етапів лікування все частіше потрібно функція фото- і відеофіксації. Можна використовувати вбудовану систему або зовнішню камеру.

   Додатково, ціна стоматологічного мікроскопа може залежати від зручності індивідуальних налаштувань. Стоматолог повинен мати можливість швидко і просто відрегулювати освітлення, налаштувати фокусний об'єктив, кут нахилу мікроскопа, кратність збільшення і інші параметри, необхідні для роботи.

   Крім мікроскопа, лікар може використовувати штріпси стоматологічні, шліфувальні і фрезерні девайси.

   Можна зробити висновок, що ціна формується виходячи з моделі, виробника, функціональності приладу. Однак це той тип обладнання, на якому небажано економити, так як використання неякісної оптики шкодить здоров'ю лікаря і негативно впливає на результат всього стоматологічного лікування. Тому і мікроскоп, і стоматологічна установка повинні бути сучасними та інноваційними.

   Як купити стоматологічний мікроскоп в Україні?

   Купити стоматологічний мікроскоп в Україні з гарантією від виробника можна в інтернет-магазині Amel Dental Store. Ми пропонуємо доступні ціни на широкий асортимент сертифікованих товарів для стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій. Здійснюємо безкоштовну доставку в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші регіони України.

   Товар додано до списку бажань