Фильтр

Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Пакети для стерилізації


Процес підготовки інструменту буде проходити куди простіше і швидше, якщо використовувати пакет для стерилізації, представлений тут в зручному рулонному форматі. Стерилізація і дезінфекція, актуальні не тільки для стоматології, а й сфери надання послуг з догляду за тілом. Зокрема, інструментарій обробляють майстри манікюру, педикюру, фахівці з нарощування нігтів, інших фахівці з б'юті-сфери.

Наш інтернет-магазин зібрав всі варіанти «тари» для обробки. У нас можна придбати крафт пакети для стерилізації, розраховані на дезінфекцію двома способами:

  • Паровим (автоклав);
  • Повітряним (сухожарової шафа).

Також в наявності універсальні рішення, що витримують будь-яке середовище.

Що стерилізувати? Всі розбірні наконечники, зонди, гладилки стоматологічні, люксатори, посуд і перев'язувальний матеріал.

Звернемо увагу, що перед тим, як купити крафт пакети для стерилізації в новий кабінет, обов'язково продумайте весь ланцюжок обробки, яка складається з п'яти етапів: дезинфекція, передстерилізаційне чистка, запаковування, автоклавирование, правильне зберігання стерильного інструменту.

Особливості медичної упаковки

Якщо чисто естетично вам ближче необроблений картон, варто купити крафт-пакети для стерилізації оптом, але ми пропонуємо і інші варіанти.

  1. З вбудованими індикаторами. Смужка-індикатор дозволяє ефективніше контролювати процес очищення.
  2. З графами для нанесення дати. Зручна опція, яка допомагає вести санітарний облік.

На відміну від більшості інших магазинів, що пропонують рішення від російської компанії «Медтест», ми спеціалізуємося на співпрацю з італійським брендом «Sogeva». До переваг пакетів європейського виробництва слід віднести тривалу герметичність (до 6 місяців), відмінну проникність для стерилізаційних агентів, стійкість до хімічного і мікробіологічного впливу.

Як вже було зазначено, у нас ви можете замовити пакети для стерилізації в автоклаві за ціною, наближеною до закупівельної. Постійні клієнти отримують персональний дисконт, розмір якого визначається за накопичувальним принципом.

Як ви знаєте, використання повітряних стерилізаторів, негативно позначається на тривалості служби металевих інструментів. Метал деформується від постійного термічного впливу і, в кінцевому рахунку, змінює форму настільки, що остаточно втрачає початкові характеристики. Відстрочити цей момент допоможуть пакети для стерилізації в сухожар від згаданої торгової марки.

Товар додано до списку бажань