Стоматологічне рентген обладнання


Незважаючи на появу інноваційних технологій діагностики, вони не можуть на 100% замінити рентгенологічне дослідження. Рентген використовується у всіх галузях медицини, в тому числі і в стоматології. Стоматологічне рентген-обладнання використовується в комплексній діагностиці, оскільки воно відрізняється високою інформативністю в дослідженні зубочелюстного апарату.

Навіщо потрібне сучасне рентген-обладнання для стоматології?

У стоматологічній діагностиці широко використовуються цифрові технології. Інноваційне дентальне рентген-обладнання - не виняток. Цифрова діагностика не тільки більш інформативна, але ще і більш безпечна для пацієнтів і лікаря, який проводить обстеження.

Потужності сучасної рентген-апаратури дозволяють виконати детальний терапевтичний аналіз стану гайморових пазух, зубів і прилеглих до них тканин, а саме:

 • виявити приховані запальні процеси (каріозні порожнини в зубах, запалення кореневої частини зуба, запалення періодонта);
 • виявити новоутворення в порожнині рота, виявити розвиток пародонтозу, зміни в скронево-щелепних суглобах і ін .;
 • оцінити характер і ступінь патології;
 • визначити розташування каріозних порожнин, вогнища інфекції, будова кореневих каналів.

У чому користь рентгенологічного дослідження?

 • складання ефективного плану лікування;
 • визначення оптимального способу протезування;
 • виготовлення анатомічно точних протезів, брекет-систем;
 • підвищення точності, ефективності і якості роботи стоматолога;
 • мінімізація ризиків в роботі лікаря;
 • контроль над правильністю і ефективністю лікування.

Види стоматологічного рентген-обладнання

Сучасні рентген-апарати можна класифікувати за двома критеріями: відповідно до умов експлуатації та функціоналом.

Залежно від формату стоматології (приватний кабінет або клініка, в якій працює багато різних фахівців) можна підібрати рентген-обладнання з різними умовами використання:

 • стаціонарні - їх встановлюють на стіні стоматологічного кабінету або на стелі над стоматологічної установкою;
 • портативні (пересувні) апарати - підходять для невеликої стоматології, де працюють 2-3 крісла і немає необхідності кожен кабінет обладнати окремим апаратом.

Стаціонарна і портативна рентген-техніка має приблизно однакові діагностичні потужності.

Переваги портативного дентального рентгенографічного обладнання:

 • економія;
 • можливість проведення діагностики в будь-якому положенні, зручному для пацієнта, в тому числі в положенні сидячи (для пацієнтів в інвалідному візку).

При купівлі цифрової апаратури для рентген-діагностики необхідно враховувати функціональні потужності обладнання та потреби клініки.

Сучасне рентгенографічне обладнання представлено такими моделями:

 1. Апарат комп'ютерної томографії - для отримання об'ємних знімків. Перевага - висока точність зображень. За допомогою 3D-томографії проводять прицільну панорамну діагностику, оцінюють рентгеноконтрастність тканин, візуалізують точну траєкторію кореневих каналів зуба.
 2. Ортопантомограф - обладнання для отримання оглядового панорамного знімка. З його допомогою лікар може оцінити загальний стан зубощелепної системи, виявити важко візуалізуються каріозні порожнини, в тому числі пришийковий карієс, досліджувати стан прикусу. На основі панорамної діагностики фахівець будує план комплексного лікування, проводить імплантацію, протезування зубів.
 3. Візіограф - цифровий дентальний рентген-апарат, призначений для дослідження твердих тканин. На відміну від рентгена старого зразка, в такому обладнанні знімки виводяться на монітор комп'ютера і лікар відразу бачить результати діагностики. Цей метод рентгенографії універсальний в діагностиці карієсу, пульпіту, пошкоджень структури зуба, в оцінці стану пломб. Опромінення при використанні визиографа мінімально.

Де купити рентген-обладнання для стоматології в Україні?

Amel Dental Store - інтернет-магазин для професіоналів. На нашому сайті ви знайдете все необхідне обладнання для сучасної стоматології, в тому числі і цифрові рентген-апарати нового покоління від кращого виробника в сучасній стоматології - Dentsply Sirona.

Якщо ви купуєте стоматологічне діагностичне обладнання в Amel Dental Store в м Дніпрі (Дніпропетровську), то можете бути впевнені в його якості, так як ми пропонуємо вам сертифіковані товари від виробника за вигідними цінами, гарантію, сервісне обслуговування та інформаційну підтримку. Замовити рентген-апарат можна на сайті або за телефоном. Доставка в усі міста України (Харків, Запоріжжя, Київ, Львів, Одесу та ін.) безкоштовна.

Поширені запитання

✅Які види рентген обладнання можна придбати в Amel Dental Store?

У нашому магазині ви знайдете таке обладнання як: дентальні рентгенівські апарати, томографи, панорамні рентгени, візіографі.

✅Найпопулярніші виробники рентгенів?

Німецький бренд Dentsply Sirona.

✅На що орієнтуватися при виборі рентгена?

На виробника, функціональну потужність і потреба покупця.

✅Яка ціна на рентген обладнання?

Ціни починаються від 93 200.

Фильтр

Категории

Reset this group

Цена

25 200,00 ₴ - 2 501 010,00 ₴

Виробник

Товар додано до списку бажань