3D-сканери для стоматології

Перші кроки в розробці цифрових інтраоральних сканерів зробили в 1980 році лікар-стоматолог з Швейцарії Вернер Мёрман і инженер, доктор біологічних наук з Італії Марко Брандестіні. Їм вдалося реалізувати складну задачу - розробити стоматологічне додаток, яке забезпечує повністю процес реставрації - від збору даних (сканування порожнин зубів) до точного моделювання реставрацій для зуботехнічних лабораторій або створення готових реставрацій із застосуванням CAD/CAM технологій.

Внутрішньоротові сканери - в чому їх перевага?

Сьогодні внутрішньоротовий сканер - найінформативніше, зручне в експлуатації діагностичне обладнання, оснащене декількома відеокамерами до швидшого і максимально точного сканування порожнини рота і створення тривимірної моделі зубощелепної системи. Цифровий стоматологічний 3Д сканер оснащений також датчиками для переадресації інформації на комп'ютер. Зображення моделі щелепи пацієнта відображається на моніторі комп'ютера і може проглядатися в різних проекціях. Лікар ортодонт відразу після дослідження ротової порожнини може визначити і запропонувати пацієнтові найбільш ефективні варіанти лікування.

Переваги інтраорального сканера:

 • Комфорт для пацієнта.
  Деякі пацієнти не переносять присутність в ротовій порожнині об'ємної маси зліпочного матеріалу. Інтраоральний сканування не створює такого дискомфорту, не викликає блювотний рефлекс.
 • Точність дослідження.
  На якість звичайного зліпка щелеп пацієнта впливає багато чинників: чи дотримані пропорції і технологія замішування оттискного матеріалу, що швидко твердне матеріал і чи дає він усадку (деформується) після затвердіння, вдало чи відбудеться відрив зліпка від зубів, правильно чи утримує пацієнт відбитковою матеріал до його затвердіння ... На відміну від традиційного зліпка цифрова модель зубощелепної системи не залежить від людського фактора, а тому не має похибок.
 • Миттєвий результат.
  Результати сканування відразу виводяться на екран комп'ютера, що дає стоматолога можливість відстежувати клінічні дослідження в реальному часі, контролювати якість цифрового відбитка. Сканер зуботехнічний швидко обробляє інформацію і ефективно комутує з зуботехнічною лабораторією, де за допомогою CAD/CAM систем в короткі терміни виготовляють високоякісні ортопедичні конструкції.
 • Висока ефективність лікування.
  Точність виробництва ортопедичних конструкцій, складність і правильність їх установки, а також довговічність залежать від якості відбитка. Висока точність 3Д сканування - гарантія високої якості лікування.
 • Безпека.
  Використовуючи 3D сканер для стоматології, ви виключаєте ризик перенесення інфекції в лабораторію на зліпках, можливість втрати або деформації зліпка при транспортуванні.

Лабораторний стоматологічний сканер: основні методи дослідження

Існує три типи скан апаратів:

 • виконують сканування тактильним методом;
 • обладнання лазерного сканування;
 • для виконання оптичних знімків.

Тактильне дослідження здійснюється із застосуванням сенсорного щупа. Такий спосіб дозволяє отримати знімки високої точності. Однак в сучасній стоматології цей метод мало популярний, оскільки тактильне сканування займає багато часу.

Лазерне скан обладнання відтворює зображення зубощелепної системи з точністю до 15 мікрон. Не менш точні оптичні прилади (похибка близько 5 мікрон). І ті, і інші сьогодні затребувані в сучасній стоматології, проте сканер зуботехнічний для оптичного дослідження має перевагу в швидкості збору і обробки інформації.

Де купити 3D сканер стоматологічний?

Інтраоральний сканер - не статусний дорогий аксесуар для сучасної стоматології, а незамінне високотехнологічне обладнання, яке підвищує ефективність лікування (особливо це стосується ортодонтії та зубного протезування), робить його комфортним і для пацієнта, і для лікаря.

Інтернет-магазин Amel Dental Store спеціалізується на стоматологічному обладнанні нового покоління. Результати останніх розробок в області інтраоральний сканування і CAD/CAM технологій ви знайдете на нашому сайті. Скільки коштує сучасне обладнання, його характеристики та інша інформація про товар є в каталозі. У Amel Dental Store ви можете замовити апарати для інтраоральний сканування, матеріали та інструменти для зуботехнічної лабораторії з доставкою до Львова, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Києва, Дніпро (Дніпропетровськ) і ін. При загальній сумі замовлення 500 гривень і вище ціна доставки - 0 грн.

Фільтр

Ціна

536250 Грн. 1447300 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр