Зуботехнічне обладнання

Стоматологія - одне з найбільш динамічно розвиваючих, у медицині, тому технології та стандарти в цій галузі постійно змінюються і, перш за все, це стосується обладнання. Для повноцінного оснащення зуботехнічної лабораторії знадобиться обладнання для діагностики, механічної і температурної обробки, очищення і т.д. Купити зуботехнічне обладнання можна в нашому інтернет-магазині.

Зуботехнічне обладнання: основні види

Ми пропонуємо наступні його категорії:

 • CAD/CAM фрезерні верстати;
 • 3D-сканери;
 • печі для випалювання кераміки;
 • печі для сінтерізаціі діоксиду цирконію.

CAD/CAM фрезерні верстати

CAD/CAM - це інноваційна технологія, яка дозволяє шляхом моделювання за допомогою спеціального програмного забезпечення і фрезерувального обладнання виготовляти зубні протези з склокераміки, цирконію, титану і т.д.

Створення протезів за допомогою даної технології відбувається за кілька етапів:

 • сканування порожнини рота;
 • тривимірне моделювання ортопедичних конструкцій;
 • фрезерування;
 • термообробка;
 • шліфування та полірування.

Таким чином, для реалізації всіх етапів, знадобиться не тільки спеціальне програмне забезпечення, але і сканер, фрезерний верстат з ЧПУ, піч. CAD / CAM обладнання для зуботехнічної лабораторії забезпечує весь цикл виробництва ортопедичних конструкцій - від моделі до готового виробу.

Ключові характеристики і гідності CAD/CAM-обладнання:

 • можливість виготовлення високоточних протезів;
 • мінімальні терміни виготовлення конструкцій будь-якої складності;
 • можливість враховувати потреби кожного пацієнта;
 • виготовлення конструкцій з діоксиду цирконію;
 • автоматизація процесів.

3D-сканери для стоматології

3D-сканери - прилади для створення тривимірних цифрових моделей (зліпків) зубощелепної системи, які використовуються при моделюванні зубних протезів в CAD/CAM-системах. Виділяють інтраоральні і лабораторні сканери.

Перші, виходячи з назви, використовуються для отримання цифрових зліпків зубів і м'яких тканин безпосередньо в ротовій порожнині. Устаткування має просте управління - для отримання зображення стоматолог поміщає прилад в рот і натискає кнопку, переміщаючи сканер уздовж зубного ряду. Зображення на екрані монітора з'являється в режимі реального часу. Оптична система пристрою дозволяє відсканувати весь зубний ряд, тому стоматолог може отримати цифровий зліпок повної дуги і для цього йому знадобиться не більше 2 хвилин. У комплект поставки входить спеціальне програмне забезпечення, включаючи програми для обробки зображень і ведення бази даних пацієнтів. Отримане зображення конвертується в STL-формат, який передається в систему CAD/CAM.

Переваги інтраоральних 3D-сканерів:

 • якщо раніше процес отримання гіпсових моделей займав кілька годин, то зараз для створення тривимірної моделі знадобиться пара хвилин;
 • не вимагається витратних матеріалів;
 • у пацієнта процес сканування не викликає ніякого дискомфорту;
 • висока точність моделі і якісний результат лікування;
 • якість зліпка можна оцінити відразу ж після його отримання і при необхідності повторити сканування.

Лабораторні сканери - стаціонарні пристрої, які дозволяють робити цифрові зліпки з гіпсових, виготовлених за допомогою класичних методів.

Зуботехнічні печі для випалювання кераміки

Зуботехнічні печі для випалення і пресування кераміки використовуються в різних за масштабами лабораторіях. Це багатофункціональні і універсальні пристрої, які здатні самостійно реєструвати дефекти виробів і автоматично припиняти роботу, скорочують час пресування і споживання електроенергії.

Це багатозадачні пристрої, оснащені РК-дисплеями, які прості в експлуатації і дозволяють працювати в широкому діапазоні температур. Застосовувані технології забезпечують рівномірну термообробку керамічних виробів, при цьому всі процеси повністю контролюються користувачем завдяки встановленій термовідеокамере. Сучасні моделі печей для випалу оснащені мультимедійними функціями, підтримують діагностику через мережу.

Печі для сінтерізаціі діоксиду цирконію

Спікання або сінтерізація - процес, при якому під дією температури і тиску трансформується структура матеріалу, зменшується його пористість і підвищується щільність, характеристики.

Високотемпературні печі для сінтерізаціі - обладнання для зубних техніків, яке використовуються при виготовленні реставрацій в CAD/CAM системах. Програмне забезпечення печей дозволяє проводити повільну і швидкісну сінтерізацію (для випалу ортопедичних конструкцій знадобиться близько 60 хвилин, а коронок - до 10 хвилин), одночасну термообробку декількох виробів, здійснювати попередню сушку, програмувати час запуску печі і т.д. Сучасні моделі надійні і дозволяють продовжити процес сінтерізаціі навіть в разі припинення подачі електроенергії. Гнучке програмування режимів роботи надає користувачам безмежні можливості для роботи навіть з ще не створеними матеріалами.

Де купити обладнання для зубного техніка?

Інтернет-магазин Amel Dental Store пропонує зубопротезне обладнання, яке стане надійною основою сучасної лабораторії, що спеціалізується на створенні протезів, ортодонтичних конструкцій. Це широкий спектр обладнання, яке застосовується на всіх етапах робіт: від обстеження до отримання готових протезів. Інтраоральні сканери, муфельні печі та печі для сінтерізаціі, CAD/CAM обладнання таких відомих брендів як Dentsply Sirona (Німеччина), Ivoclar Vivadent (Ліхтенштейн).

В каталозі сайту представлена ​​детальна інформація, технічні характеристики, ціна обладнання. Замовити його можна з доставкою в будь-який регіон України, включаючи такі міста як Львів, Запоріжжя, Одесу, Київ, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ).

Фільтр

Категории

Показати все Сховати

Ціна

0 Грн. 1447300 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 12 з 15 товарів