Фильтр

Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зонди стоматологічні

Набір для стоматологічного огляду на 5 інструментів LM 6651, ручка XSI
  Розпродано
  Немає в наявності
  3 672,00 ₴

  Зонд стоматологічний - це інструмент, який входить в базовий інструментальний набір стоматолога. Він призначений для проведення діагностики захворювань зубів і ясен при огляді з дентальним дзеркалом.

  Стоматологічний зонд складається з двох частин:

  • ручка-тримач;
  • робоча частина.

  Зонд зубний: особливості застосування

  Стоматологічні зонди мають різну конфігурацію, однак всі вони використовуються стоматологом для ретельного дослідження поверхні зуба і виявлення невидимих ​​для неозброєного погляду каріозних порожнин.

  Під час діагностичного огляду стоматолог акуратно досліджує зубну емаль. Якщо на ній є хоч найменший дефект, то в місці пошкодження зонд «спотикається». В ході огляду лікар також досліджує глибину каріозних порожнин і наявність больової реакції у пацієнта. Всі маніпуляції проводяться акуратно, з мінімальним натисканням на інструмент, щоб не травмувати пацієнта і не заподіяти йому біль.

  Для кожного пацієнта використовується індивідуальний набір інструментів, які перед цим пройшли стерилізацію.

  Види і призначення стоматологічних зондів

  Для проведення діагностичного огляду стоматолога можуть знадобиться два типи зондів:

  • гострі (експлорер);
  • пародонтальні.

  Без загостреного інструменту не обходиться жоден стоматологічний прийом. З його допомогою лікар досліджує зуби з метою виявлення шлюбу пломби, відкладень в зубах, вогнищ каріозної інфекції, фісурних тріщин і пошкоджень, визначає глибину каріозних порожнин і болючість зубів, ступінь розм'якшення тканин, розташування кореневих каналів.

  Експлорери бувають двох типів:

  • зонд стоматологічний вигнутий;
  • багнетоподібний зонд.

  Пародонтальні діагностичні інструменти призначені для дослідження свищів, пародонтальних кишень, слинних залоз, визначення ступеня оголення зубного кореня.

  Пародонтальні зонди діляться на два типи:

  • пуговчатий зонд стоматологічний - інструмент з кулькою на кінці робочої частини, має поділ з кроком 1 мм для визначення глибини пародонтальних кишень;
  • тупокінцевий зонд.

  Де купити зонд стоматологічний

  Стоматологія - одна з найбільш перспективних галузей медицини. Вона постійно розвивається і вдосконалюється, а нові технології дозволяють здійснювати справжні чудеса в лікуванні, реставрації зубів, профілактиці і лікуванні захворювань ротової порожнини. Amel Dental Store (Дніпро) - найбільший в Україні постачальник обладнання, інструментів, матеріалів для сучасної стоматології. Клініки, які дотримуються високих міжнародних стандартів в наданні стоматологічних послуг, впроваджують інноваційні методики в нашій країні, сьогодні мають унікальну можливість - на 100% забезпечити ефективну роботу своєї стоматології, звернувшись в Amel Dental Store.

  Ми пропонуємо:

  • економити свій час і гроші, купуючи всі необхідні для стоматології товари в одному місці;
  • вибирати з самого великого асортименту стоматологічної продукції міжнародних лідерів виробництва;
  • замовити товари з пересилкою в будь-який регіон країни (Запоріжжя, Львів, Київ, Одеса, Харків), а в Дніпропетровську також з адресною доставкою;
  • стати нашими постійними клієнтами і забезпечити ефективну організацію роботи клініки.

  Вартість товарів, скільки коштує доставка, як стати партнером Amel Dental Store - з цих та інших питань Ви можете отримати консультацію у нашого менеджера. Скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті компанії, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

  Товар додано до списку бажань