Насадки для іригаторів

Іригатор - дуже зручний і ефективний інструмент, який використовується для повсякденної гігієни ротової порожнини, профілактики та навіть лікування деяких хвороб зубів і ясен. Ключовий елемент інструмента - насадки для іригатора. Це деталь у вигляді трубочки, через яку в ротову порожнину подається під тиском струмінь рідини.

Призначення насадки для іригатора

Під час звичайної чистки зубів, навіть дуже ретельної, між зубами і в інших важкодоступних місцях можуть залишатися частинки їжі, наліт. Надалі саме тут розвивається карієс, запалюються ясна.

Іригація (вимивання напором рідини) дозволяє усунути забруднення на самих недоступних ділянках, в тому числі, у вузькому межзубном просторі. Насадка для іригатора виконує функцію подачі рідини в ротову порожнину, а спеціальні наконечники дозволяють зробити потік рідини спрямованим. Спрямована під тиском струмінь рідини не тільки очищає, але і здійснює масаж ясен, стимулює кровообіг, що добре позначається на стані здоров'я зубів і ротової порожнини в цілому.

Насадки для іригаторів відносяться до категорії засобів індивідуальної гігієни. Тому в комплектації іригаторів, як правило, є кілька стандартних насадок різного кольору, щоб кожен член сім'ї користувався тільки своєю. Як і будь-який засіб гігієни, насадки потрібно періодично міняти. Стоматологи рекомендують це робити кожні 3-7 місяців (в залежності від типу виробу).

Як вибрати насадки для іригатора: види насадок

Крім стандартної (застосовується найчастіше), є ще кілька типів насадок. Кожна з них має своє призначення:

  • Пародонтологічний - модель, оснащена силіконовим наконечником для глибокого і безпечного очищення ясенних кишень.
  • Для імплантатів - рідкісні щетинки дозволяють якісно чистити коронки, мости, імплантати.
  • Для носа - оснащена наконечником для промивання носових пазух. Призначена для профілактики і лікування запальних, простудних захворювань носа.
  • Іригатор-насадка для брекетів (ортодонтологіческая) - створена для іригації брекет-системи. Рідина через таку насадку подається у вигляді монопучка, що дозволяє ефективно обробляти і саму систему, і міжзубні щілини.
  • Для чищення мови - виготовлена ​​у формі лопатки, дозволяє прибрати наліт з мови, сприяє свіжості дихання.
  • Насадки-щіточки - це щітка і іригатор в одному виробі. Ідеальне пристосування для видалення зубного нальоту.

Де купити насадки на іригатор?

Стоматологічні прилади та інструменти, засоби по догляду за порожниною рота слід купувати в спеціалізованих магазинах, де реалізуються сертифіковані товари, де можна отримати консультацію компетентного фахівця. Вибрати і купити якісні насадки для іригаторів за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Amel Dental Store (Дніпро, Україна).

На нашому сайті amelmedical.com.ua великий вибір стоматологічної продукції провідних виробників, який ви можете замовити з доставкою в Запоріжжя, Київ, Одесу, Львів, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші міста України. Скільки коштує доставка? Безкоштовна адресна доставка по Україні при покупці на суму понад 500 грн.

Фільтр

Ціна

260 Грн. 552 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 12 з 13 товарів