Фильтр

Ціна
Виробники
ещё... свернуть
Вид продукції
Вік
Жорсткість
Клас косметики
Тип
Датчик сили натиску
Індикатор стану
Кількість насадок
Живлення
Таймер
Технологія очищення
Фильтр

Зубні щітки для дітей

Зубна щітка GUM Teens
  В наявності
  0 1 2 3 4   0 Відгук (-ів) 
  Зубні щітки для дітей

  Зубна щітка GUM Teens

  Gum
  117,00 ₴

  Приблизно до 6 місяців у дітей прорізуються перші зубки, а в 3 роки дитина вже зазвичай може похвалитися повним комплектом молочних зубів. Це означає, що в список необхідних засобів гігієни додається ще два пункти: дитяча зубна щітка і паста, спеціально розроблена для дітей. Оскільки здоров'я зубів багато в чому залежить від правильного догляду за ними, привчати дитину чистити зуби потрібно з дитинства, щоб ця процедура стала для нього звичним, природним справою. І перший пункт турботи про здоров'я дитячих зубів зараз і в майбутньому - правильний вибір щітки.

  Зубна щітка для малюків: чим вона відрізняється від дорослої?

  Не так давно зубна щітка для маленьких дітей виглядала майже так само, як аксесуар для дорослих, тільки в зменшеної версії. Сьогодні вже по одному дизайну видно, що виріб створювалося спеціально для малюків, так як сучасні виробники використовують в оформленні інструменту мотиви популярних мультфільмів, зображення звіряток, улюблених анімаційних персонажів.

  Що стосується функціонального будови, то зубна щітка для дітей складається з:

  • зручного укороченого держателя, який легко поміститься в маленькій дитячій долоньці;
  • зменшеною головки, де навіть щетинки займають меншу площу;
  • м'якої щетини, яка акуратно, не травмуючи чистить молочні зуби з незміцнілої емаллю.

  Як вибрати зубні щітки для дітей?

  Щітки для дитячих зубів класифікуються за віком. Універсального інструменту для малюків до року і для школярів не існує, так як в кожному віці є свої особливості гігієни рота.

  Рекомендації стоматологів за вибором дитячої щітки для чищення зубів:

  • Від 0 і до 1,5-2 років малюку краще купити виріб з короткою силіконової щетиною. Воно добре прибирає наліт, масажує ясна, послаблює свербіж в період прорізування нових зубів. Випускається зубна щітка для немовлят у формі напальчника і у вигляді звичайної щіточки з обмежувачем.
  • Від року - двох років дитині можна купити справжню щітку з щетиною. Підбирайте найменшу модель з ультрам'якого щетинками для дбайливого гігієни, найменшою головкою, короткою ручкою (приблизно 10 см) і чистить поверхнею, розрахованої на 2 дитячих зубика.
  • У 2-5 років малюку можна купити модель розміром побільше: ручка - до 15 см, поверхня щетини - 2 см. Але сама щетина як і раніше сама м'яка, так як до 5 років у дитини тільки молочні зуби.
  • У 5 років, коли починається випадання молочних зубів, з'являються перші корінні, якісну чистку забезпечить дитяча щітка з ворсинками різної довжини. Можна придбати виріб з м'якими щетинками або середніми по жорсткості.
  • Електричні щітки - аксесуар для дитини старше 5 років (з більш-менш зміцніла емаллю зубів, добре розвиненою моторикою, щоб малюк міг твердо тримати прилад в руці).

  Важливі вимоги до будь-яких дитячим засобам гігієни:

  • гіпоалергенні матеріали;
  • відсутність токсичних компонентів;
  • безпеку;
  • зручність.

  Де купити дитячі зубні щітки в Україні?

  Дитячі засоби для чищення зубів рекомендується купувати в спеціалізованих точках продажу. Магазини, які реалізують товари для стоматологічних кабінетів, працюють з високоякісної сертифікованої продукцією. В інтернет-магазині Amel Dental Store (Дніпро, Україна) ви можете підібрати і купити зубні щітки для дітей, в тому числі для малюків від 0 років, від провідних європейських виробників.

  На нашому сайті великий вибір професійної стоматологічної продукції для всієї сім'ї за найвигіднішими цінами. Тут ви можете замовити дитячу зубну щітку і інші товари з адресною доставкою по Україні в таких містах (за рахунок магазину при замовленні на 500 і більше гривень): Харків, Київ, Запоріжжя, Львів, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ) і ін.

  Товар додано до списку бажань