Наконечники стоматологічні

Стоматологічні наконечники - робоча деталь стоматологічної установки. Їх призначення - фіксація і обертання стоматологічних інструментів (борів, полиров і ін.) Стоматологія - сама швидко розвивається галузь медицини. Виробники безперервно впроваджують нові технології та поставляють на ринок величезну кількість наконечників. І щоб вибрати гарне обладнання, яке зробить лікування комфортним для пацієнта і продуктивним для лікаря, потрібно знати, які види стоматологічних наконечників існують, і за якими критеріями потрібно вибирати цей інструмент.

Наконечники стоматологічні: класифікація

За способом приведення в дію обертальних елементів стоматологічні наконечники діляться на два типи:

 1. Турбінні.
 2. Механічні.

У турбінних наконечниках обертання забезпечує потужний повітряний потік, який під тиском подається з установки на роторні деталі інструменту. Підшипники наконечника надають руху стоматологічний інструмент. Головна відмінна риса турбінних наконечників - це висока швидкість роботи (від 300 до 500 тисяч обертів / хвилину).

Механічні працюють від електричного або повітряного мікромотора. У свою чергу механічні стоматологічні наконечники класифікують за їх призначенням:

 • кутові;
 • прямі наконечники;
 • спеціальні.

Кутові використовуються для препарування зубів (мовний, контактної і вестибулярної поверхонь), підготовки вікон в коронці зуба для вкладок і пломб, обробки зуба алмазними і твердосплавними інструментами перед установкою коронки, парапульпарние імпланта, відкриття доступу до кореневих каналів в зубах нижньої щелепи. Швидкість обертання в кутовому наконечнику від 20 до 70 тисяч обертів на хвилину. Кутовий стоматологічний наконечник може бути з різним передавальним відношенням (що підвищує, понижуючий і 1: 1).

Прямі наконечники по швидкості, принципом роботи аналогічні кутовим, але мають ряд особливостей пристрою, які дозволяють використовувати їх в роботі, що вимагає докладання зусиль. Ця відмінність визначає і сферу застосування прямих стоматологічних наконечників:

 • препарування коронки зуба з використанням абразивного інструменту, твердосплавних фасонної головкою;
 • робота з сепараційними дисками;
 • обробка та розрізання ортоконструкцій;
 • відкриття доступу до кореневих каналів на верхніх фронтальних зубах із застосуванням різних моделей борів.

Передавальне відношення у всіх прямих стоматологічних наконечників - 1:1.

До категорії «спеціальні» відносяться прилади:

 • для хірургії;
 • для імплантології (ортопедичний);
 • ендодонтичний і ін.

Як вибрати стоматологічний наконечник?

При покупці стоматологічного наконечника мають значення такі параметри:

 1. Розмір головки.
  Виділяють три основні стандарти: std (найбільш затребуваний розмір, який використовується для препарування та обробки зубів), midi (великі моделі, які підходять для обробки ортопедичних конструкцій), mini (найменші головки, використовувані в дитячій стоматології).
 2. Тип підключення.
  Існує два способи підключення - прямий двоканальний і через швидкознімний перехідник. Найпопулярніший - прямий тип з'єднання, так він не вимагає частої зміни і стерилізації обладнання.
 3. Наявність світловода.
  Є наконечники з підсвічуванням і без неї. Вироби з підсвічуванням мають перевагу - вони покращують огляд робочої зони для лікаря. Як правило такі наконечники випускають з вбудованим генератором, тому немає необхідності в додатковій комплектації установки джерелом енергії для світловода.
 4. Спосіб фіксації наконечника.
  Наконечники кріпляться до шлангу двома способами: на клямці або за допомогою ключа. Другий варіант більш надійний і практичний.
 5. Тип системи охолодження.
  Сучасні стоматологічні установки обладнані системою водяного охолодження. Цього вимагає робота на високих оборотах. У найпростіших установках встановлюють водяний одноточковий спрей. Дорожчі і функціональні стоматологічні установки обладнані чотирьох-пятиточечной спрей-системою охолодження.
 6. Матеріал підшипника.
  Останнім часом виробники все частіше комплектують стоматологічні наконечники НЕ сталевими, а керамічними підшипниками. Це пов'язано з їх високою зносостійкістю і ефективністю.
 7. Вартість.
  Якість роботи стоматолога залежить не тільки від його досвіду, професійних навичок, а й від якості стоматологічного обладнання. А якісний товар не може коштувати дешево. Це не означає, що потрібно шукати саме дороге обладнання. Ми рекомендуємо робити вибір, спираючись не на ціну, а на виробника, і купувати тільки сертифікований товар у надійних постачальників.

Де купити наконечник стоматологічний?

Будь-який інструмент, який тільки може знадобитися зубного лікаря, ви знайдете в каталозі Amel Dental Store - інтернет-магазині в м Дніпро (Дніпропетровськ). У нас ви можете замовити з доставкою по Україні турбінні та механічні наконечники найбільшого виробника стоматологічного обладнання в світі Dentsply Sirona, а також сучасні стоматологічні установки, надійні високоякісні інструменти, матеріали, засоби гігієни та допоміжні матеріали для стоматології.

Вся інформація про призначення, характеристики товару, скільки коштує стоматологічний наконечник, а також містити інформацію стосовно доставки до Львова, Харкова, Києва, Одеси, Запоріжжя та інших міст є на сайті компанії. Якщо виникнуть питання по замовленню, зв'яжіться з нами в месенджері, і наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію, допоможуть зробити вибір.

Поширені запитання

✅Які існують види стоматологічних наконечників?

Наконечники можна розділити на турбінні й мікромоторні

✅Де виробляють стоматологічні наконечники

Країна виробник - Німеччина.

✅На що орієнтуватися при виборі стоматологічних наконечників

Звертати увагу на види роз'ємів для підключення, розмір головки, спосіб кріплення, тип системи охолодження, вид підшипника, наявність / відсутність підсвічування, тип передавального відносини

✅Яка ціна на стоматологічні наконечники?

Ціни починаються від 5 200.

Фільтр

Категории

Показати все Сховати

Ціна

803 Грн. 39000 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 12 з 46 товарів