Дентальні рентгенівські апарати

У повсякденній практиці дентальний рентген - універсальне, незамінне діагностичне обладнання. Існує багато різних методик інструментальної діагностики, різні види обладнання, але рентген як і раніше залишається самим актуальним і затребуваним приладом в дослідженні захворювань зубів, без якого не може обійтися жоден стоматолог. Саме тому апарат для рентгена зубів входить до списку обов'язкового обладнання стоматології будь-якого рівня.

Стоматологічний рентген-апарат: види і особливості

Сучасне рентгенографічне обладнання вражає своєю різноманітністю. Ви можете підібрати для своєї стоматології апарати з різними технічними характеристиками, різні за розміром і умов експлуатації, за ціною і за умовами технічної підтримки. Однак основний фактор відмінності - це, звичайно, робочі параметри. Від них залежить, як швидко ви зможете отримати результати дослідження, якої якості будуть знімки, а від швидкості і якості діагностики вже буде залежати ефективність лікування.

Найбільш ефективний дентальний рентгенівський апарат - візіограф. Це цифрове обладнання, за допомогою якого можна робити рентгенографічні знімки, виключивши етап проявлення плівки. Знімок відразу відображається на комп'ютерному моніторі.

Цифровий рентген дентальний в усіх відношеннях - більш вигідне і корисне обладнання для стоматології:

 • висока точність інформації (цифрові технології виключають такі ризики, як розмитість зображення, неякісний знімок через дефект плівки);
 • можливість виявлення найменших порушень в структурі зубної емалі, апарат рентгенівський дентальний дозволяє швидко і точно діагностувати пульпіт і інші ускладнення карієсу;
 • простота і надійність збереження інформації - знімок зберігається в пам'яті комп'ютера;
 • наочність обстеження - пацієнт також може бачити результати діагностики, а лікар може наочно пояснити суть проблеми і план її усунення;
 • мінімізація опромінення при проведенні обстеження.

Як вибрати рентген-апарат стоматологічний?

В силу високої конкуренції в області розробки і виробництва обладнання для сучасної рентгенографічною діагностики на міжнародному ринку міцно закріпилися лідери виробництва, такі як Dentsply Sirona. Саме на них і потрібно орієнтуватися в пошуку надійної діагностичної апаратури.

Що стосується вибору конкретної моделі, то тут потрібно розглядати кілька важливих факторів:

 1. Дротовий або бездротовий.

  У дротовому візіографі рентген-датчик має товщину від 6 до 8 мм і з'єднаний з комп'ютером кабелем. Бездротовий функціонує автономно, оснащений більш компактним і гнучким датчиком, що мінімізує ймовірність пошкодження м'яких тканин в ротовій порожнині пацієнта.

 2. Стаціонарний або портативний (пересувний).

  За функціоналом обидва варіанти не поступаються один одному, і при цьому будь-який з них має свої переваги. Наприклад, портативний дентальний рентген може обслуговувати два-три кабінети в невеликій стоматології. З таким апаратом можна проводити дослідження при будь-якому положенні пацієнта. Стаціонарні з настінним або стельовим кріпленням підходить для оснащення кабінетів стоматологічної клініки і хороший тим, що завжди під рукою, не займає вільний простір.

Також при виборі дентального рентген-апарату потрібно враховувати такі технічні параметри, як дозвіл монітора, тип датчика, особливості позиціонування сенсора, кількість закладених в програмі способів діагностики.

Де купити рентген-апарат для стоматології?

Amel Dental Store - інтернет-магазин для професіоналів. На нашому сайті ви знайдете все необхідне обладнання для сучасної стоматології, в тому числі і цифрові рентген-апарати нового покоління від кращого виробника в сучасній стоматології Dentsply Sirona.

Якщо ви купуєте візіограф в Amel Dental Store в м Дніпрі (Дніпропетровську), то можете бути впевнені в його якості, так як ми пропонуємо вам сертифіковані товари від виробника за вигідними цінами, гарантію, сервісне обслуговування та інформаційну підтримку. Замовити стоматологічний рентген-апарат можна на сайті або за телефоном. Доставка в усі міста України (Харків, Запоріжжя, Київ, Львів, Одесу та ін.) безкоштовна.

Фільтр

Ціна

93200 Грн. 93200 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 1 з 1 товаром