Фільтр

Ціна

93200 Грн. 1892100 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр

Стоматологічні рентген апарати

Показано 1 - 6 з 6 товарів

Рентген стоматологічний - обладнання, яке уможливлює діагностику безлічі прихованих патологій в ротовій порожнині, детальне вивчення особливостей будови зубів, кісткових щелепних тканин. Інтраоральна рентгенографія - високоінформативний метод дослідження, що дозволяє стоматологам правильно визначити характер і вогнище запалення, виявити карієс і пухлинні утворення на ранній стадії і інші захворювання, проводити точне хірургічне, ортопедичне лікування.

Стоматологічний рентген апарат Dentsply Sirona: види і характеристики

Висока точність і надійність діагностики - головна перевага рентгенографії. Особливо якщо дослідження проводиться за допомогою обладнання фірми Dentsply Sirona - найбільшого виробника стоматологічної продукції зі світовим ім'ям.

Рентген апарати для стоматології Dentsply Sirona виконують кілька типів обстеження:

апаратура для панорамного рентгену - на оглядовому знімку видно не тільки стан зубів, але і загальні особливості будови щелепи, її окремих елементів;
рентген апарат стоматологічний для прицільної або дентальної діагностики - використовується, коли необхідно вивчити конкретний зуб, характер запалення, область поразки, будова кореневих каналів;
апарат для томографической комп'ютерної діагностики - застосовується для пошарового вивчення області дослідження з різних ракурсів, дає найбільш повну інформацію про будову щелепи і її окремих елементів, змодельованої в форматі 3D.

Чому ми пропонуємо купити рентген апарат для стоматології Sirona?

Діагностичне обладнання цієї марки має чудові експлуатаційні характеристики:

 • простота - для проведення рентгенологічного дослідження з цією технікою не потрібно мати спеціальні навички;
 • обладнання зручне у використанні, портативний, тому його можна в будь-який момент інтегрувати в робочий процес;
 • цифрові технології, швидкий результат;
 • висока якість та інформативність дослідження;
 • рухома конструкція, яка робить діагностику зручною для пацієнта;
 • ефективне програмне забезпечення.

Виробник пропонує рентген обладнання для стоматології різного типу: для панорамного, дентального рентгена, для проведення комп'ютерної томографії. У деяких моделях стандартної прицільної діагностики передбачена можливість додаткової комплектації системою комп'ютерного 3d обстеження. Томографическая рентген установка для стоматології оснащена цефалостатом, завдяки якому томограф робить знімки щелепної області черепа в різних проекціях (бічний, фронтальної).

Апарати для рентгенологічного обстеження Sirona - це інноваційні технології стоматологічного дослідження в дії.

Виробник випускає стоматологічну продукцію, яка могла б стати зразком за багатьма параметрами:

 • бездоганну якість;
 • функціональність;
 • безпеку;
 • надійність і ефективність;
 • довговічність.

Сучасні технології, втілені в рентген обладнанні Dentsply Sirona, дозволяють виявити проблему під час звичайного профілактичного огляду. Своєчасна діагностика - головна умова ефективного стоматологічного лікування.

Де купити рентген обладнання для стоматології?

Інтернет-магазин матеріалів і оснащення для стоматологічних кабінетів Amel Dental Store пропонує широкий вибір стоматологічного рентген обладнання Sirona по самій вигідною ціною. Скільки коштує продукція відомої торгової марки? Вартість по прайсу вказана в каталозі. На сайті Amel Dental Store можна замовити будь-яке обладнання для стоматології, витратні стоматологічні матеріали з гарантією від виробника з доставкою в м Дніпро і по Україні (в Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одесу та ін. міста).