СAD/CAM фрезерні верстати

CAD/CAM обладнання використовується в стоматології для моделювання і виготовлення протезно-ортопедичних виробів. В CAD CAM системах застосовується діагностичне обладнання, зуботехнічні фрезерні верстати, печі для спікання зубопротезного матеріалу. Всі ці машини виконують різні функції, але вони об'єднані в одну систему, управління якою здійснюється за допомогою спеціальної програми. Призначення CAD CAM фрезера - виготовлення каркаса протеза по віртуальної моделі, створеної за результатами 3D сканування.

Фрезерний верстат CAD CAM: особливості застосування та переваги

Сфера застосування стоматологічних фрезеров поширюється на:

  • виготовлення заготовок для зубного протезування будь-якої конфігурації (виниров, коронок, мостів, шин, балок під міст, ковпачків, вкладок, аттачменті і ін.);
  • виготовлення орто конструкцій з будь-яких типів матеріалу (склокераміка, кобальт хром, діоксид цирконію, віск, композитний матеріал і ін.)

Виробництво зуботехнічних конструкцій із застосуванням CAD CAM технології кардинально відрізняється від способу ручного лиття.

Переваги використання зуботехнічного фрезера:

  • точність виконуваних робіт;
  • мінімальні витрати часу на виготовлення стоматологічних конструкцій;
  • автоматизація практично всіх виробничих процесів, що дозволило виключити людський фактор у виробничому процесі і пов'язані з ним помилки;
  • великий вибір робочих програм, що дозволяють працювати з різними матеріалами і формами;
  • просте управління програмою;
  • висока продуктивність - один фрезерний верстат може одночасно виконувати обробку декількох ортопедичних виробів різної форми.

Кращий зуботехнічний фрезер для лабораторії

Визнаним лідером по забезпеченню сучасної стоматології високотехнологічним обладнанням для CAD CAM систем є компанія Dentsply Sirona. Фрезери цього виробника можуть одночасно виконувати чотирьох або п'яти осьову обробку матеріалів. Обидва типи обладнання гарантують створення ортопедичних виробів найвищої якості, проте останнім часом все більш популярними стають моделі 5-осной обробки, створені Dentsply Sirona із застосуванням японською технологією, розробленою компанією Kuraray Noritake Dental.

У лінії верстатів Dentsply Sirona представлені моделі для одиночних і будь-яких інших реставрацій, з сухою, вологою і комбінованої обробкою, з закритим і відкритим типом програмного забезпечення. Закрита програма гарантує повну узгодженість всіх елементів CAD CAM системи. Відкрите ПЗ дозволяє використовувати верстат в комбінації з обладнанням різних виробників, просто додаючи в програму нові технології і функції.

Де купити стоматологічний фрезер?

Інтернет-магазин Amel Dental Store в м Дніпро (Дніпропетровськ) є офіційним представником Dentsply Sirona в Україні. Ми пропонуємо сучасне сертифіковане CAD CAM обладнання з гарантією від виробника, сервісним обслуговуванням за найвигіднішими цінами.

У нас ви можете замовити зуботехнічні фрезерні верстати з безкоштовною доставкою по містам України (Одеса, Львів, Київ, Харків, Запоріжжя та ін.) Вся інформація про товари (скільки коштує, характеристики і опис), умови оплати і доставки є на сайті Amel Dental Store. Наші менеджери допоможуть з вибором відповідного обладнання, оформленням замовлення.

Фільтр

Ціна

792800 Грн. 1240100 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 4 з 4 товарів