Зубні імпланти

На сьогоднішній день імплантація представляє сучасний спосіб відновлення зубного ряду. Тільки за допомогою імплантів можна повернути повну функціональність зуба і при цьому не впливати на сусідні.

Зубний імплант - це штифт з металу, який імплантується в щелепу. На нього зверху кріпитися зубний протез. Використання такого способу імплантації набагато надійніше, ніж звичайний метод, коли конструкція закріплюється на сусідні зуби. Відпадає необхідність в обточуванні сусідніх зубів, що дозволяє зберегти їх живими. Всі види зубних імплантів ще мають назву внутрішньокісткові, тому що вони імплантуються в щелепних кісток.

Імплантація зубних імплантів - самий зручний і надійний спосіб відновлення зубного ряду. Бувають випадки, коли такий метод є єдиною можливістю відновити втрачені зуби.

Особливим видом зубних імплантів є внутріслізістие, які не можна настроїти в десневую кістка. Їх застосовують для стабілізації знімних протезів.

Основні види зубних імплантів:

  • Коренеподібні. Імплант - це металевий циліндр з різьбленням. Його форма повністю відповідає живому зубу. Тому установка такого імпланта найбільш функціональна.
  • Субперіостальні. Їх установка здійснюється в разі, коли кістка сильно стоншена. Пристосування встановлюється під ясна між кісткою і окістям.
  • Ендодонтично стабілізовані використовуються при збереженому корені. Він імплантується в кістку через верх кореня зуба. Це значно зменшує тривалість загоєння рани.


Купити зубної імплант можна в нашому інтернет магазині товарів для стоматології. Підбираючи його, необхідно ретельно зупиниться на формі вироби.

Фільтр

Ціна

551 Грн. 1450 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 2 з 2 товарів