Новинки

Рішення для стоматологів

Рішення для техніків

Підписуйтесь на наш канал Amel Mediсal Group

Останні записи

Інтернет-магазин стоматологічних матеріалів і товарів

Стоматологія - одна з найбільш динамічно розвиваються галузей медицини. Досягнення в цій області обумовлені, перш за все, появою нових технологій, обладнання, матеріалів, від якості і характеристик яких залежать результати роботи стоматолога і здоров'я пацієнтів. Розуміючи це, ми створили найбільший в Україні інтернет-магазин для стоматологів.

Залишатися конкурентоспроможними в цій області можна тільки в тому випадку, якщо ваша діяльність побудована на трьох основних принципах: якість, комфорт і здоров'я людини. Пацієнти оцінюють клініку комплексно. Має значення все: дизайн інтер'єру, дотримання санітарно-гігієнічних норм, технічне оснащення, асортимент пропонованих послуг. Дуже важливою є оцінка рівня комфорту під час проведення лікувальних і профілактичних процедур. І нарешті, останній, не менш важливий етап - отримання пацієнтом естетичного задоволення від результатів роботи стоматолога.

Як ви розумієте, професійний рівень зубного техніка в даному випадку - лише частина того, що необхідно для успіху, а решта залежить від повноцінного і своєчасного постачання клініки обладнанням, матеріалами. Місія Amel Dental Store проста: якісний сервіс, який повністю задовольнить потреби наших клієнтів.

Сьогодні стоматологічний інтернет-магазин Amel Dental Store - це такі досягнення, які впливають на вибір наших покупців:

прямі поставки і наявність складу - ви отримуєте все необхідне в мінімальні терміни.

Комплексні послуги - наші клієнти можуть не тільки купити необхідні матеріали та обладнання, а й зробити індивідуальне замовлення на виготовлення матеріалів, пройти навчання і отримати сервісне обслуговування .

Ми є партнерами Amel Dental Clinic, тому завжди знаємо, що потрібно сучасним стоматологам.

Індивідуальний підхід - консультації наших менеджерів дозволять вам зробити усвідомлений вибір.

Amel Dental Store: все для стоматології

Наш інтернет-магазин стоматологічних матеріалів і товарів пропонує:

  • Засоби і обладнання для гігієни порожнини рота. Широкий спектр засобів, виробів, електричних пристроїв, що забезпечують проведення повноцінних гігієнічних процедур у дорослих і дітей, у людей з хворобами ротової порожнини і не мають порушень.
  • Витратні матеріали для стоматології. До цієї категорії включені матеріали для проведення терапії в області реставрації зубів, для зуботехнічних робіт.
  • Все для імплантології. Інструменти, матеріали, які використовуються для відновлення різних відділів зубощелепної системи.
  • Інструменти для стоматології. Це велика група виробів, що застосовуються при проведенні оглядів, лікування зубів, видалення відкладень, виготовленні пломбувальних матеріалів, пломбування, обробці пломб і т.д.
  • Стоматологічне обладнання. Устаткування для діагностики, лікування, стерилізації стоматологічних кабінетів. До цієї категорії включені рентгенологічні та томографічні системи, стоматологічні крісла, аспіраційні системи, дистилятори, стерилізатори і т.д.
  • Засоби для дезінфекції. Призначені для проведення антисептичної обробки обладнання, поверхонь, інструменту, рук.
  • Все для клінінгу. Велика категорія товарів для прибирання приміщень, до складу якої входить інвентар, побутова та професійна хімія.

Де купити все для стоматологів?

Найбільше сьогодні цінується комплексне постачання обладнання та матеріалами, що є гарантією якості товарів, що поставляються, дотримання термінів і повноцінного забезпечення стоматологічної клініки, кабінету, лабораторій всім необхідним. Наш інтернет-магазин стоматологічних товарів і матеріалів надає можливість скористатися якісним сервісом, незалежно від масштабів вашої діяльності. Ми пропонуємо свої послуги в усіх регіонах України, включаючи такі міста як Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Львів, Запоріжжя, Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші (безкоштовно при сумі замовлення від 500 грн.). В каталозі сайту представлена ​​детальна інформація про всю продукцію, тут можна дізнатися, скільки коштує товар і зробити своє замовлення.

Розкрити
Товар додано до списку бажань