Моп из микрофибры PRO Service Standard "Легкое скольжение" 40 х 13 см, Белый
cl00000025

Моп из микрофибры "Легкое скольжение" PRO Service Standard, 40х13 см, белый

113,00 ₴
 

МОП плоский з мікрофібрами Легке ковзання, кишені / стрічки Standard, 40х13 см (20 шт / ящ) від широко відомої компанії PRO Service.

Мікроволокна МОП використовується для ефективного прибирання підлог і сухого чищення. Регулярна санітарно-гігієнічна обробка поверхонь в стоматологічних кабінетах є запорукою здоров'я і безпеки пацієнтів.

Об'ємні волокна відмінно справляються з будь-якими забрудненими поверхнями і при цьому не залишають розводів. Його можна використовувати на різних поверхнях в тому числі і глянцевих. Зручна насадка для швабри проста і зручна в застосуванні. Вона відрізняється високим рівнем всмоктування, легко віджимається. За допомогою МОПа легко і швидко миються навіть великі приміщення.

Вологе прибирання не потребуватиме додаткових зусиль і займе мінімум часу. Насадка для швабри має розміри 40х13 см. В ящику поставляється 20 шт. Замовити МОП плоский з мікрофібрами Легке ковзання можна на нашому сайті.

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент товарів для медичних установ, в ом числі і для клінінгу. Забрати замовлення можна в м.Дніпро, бул. Катеринославський 1, ТЦ CASCADE PLAZA час роботи - з 8:00 до 20:00 або оформити доставку зручним для вас способом.

Производитель
Proservise
Proservise

В этой категории 16 товаров:

Товар добавлен в список желаний