Средство для мытья и дезинфекции сантехники PRO Service, Сантри-гель "Лимон", 1 л
  cl00000018

  Средство для мытья и дезинфекции сантехники Сантри-гель "Лимон" PRO Service, 1 л

  Под заказ
  58,98 ₴

  * Цена товара на сайте действительна только при покупке в интернет-магазине, цены розничной сети могут отличаться.

   

  Засіб для миття та дезінфекції сантехніки Сантрі-гель», Лимон, 1л, OPTIMUM (8шт / ящ) від вітчизняної компанії PRO Service.

   

  Величезну роль в ефективності лікування зубів відіграє гігієна приміщень. Регулярне чищення і знезараження є запорукою здоров'я пацієнтів. Для очищення ванн , умивальників сантехніки і багато іншого використовується спеціальний засіб «Сантрі-гель».

   

  Основним діючим компонентом розчину є соляна кіслота, тому при використанні необхідно одягати рукавички, щоб уникнути опіків шкіри. Він ефективно видаляє різного виду забруднення на сантехніці, плитці і багато іншого.

   

  Після застосування засобу поверхня стає не тільки чистою, а й набуває блиску, а разом з цим знищуються бактерії і мікроорганізми. Розчин поставляється в пластиковій пляшці з об'ємом один літр. Він має приємний аромат лимона. Замовити «Сантрі-гель» Лимон, 1л, OPTIMUM PRO Service можна в нашому сайті.

   

  Ми пропонуємо широкий асортимент засобів для гігієни та клінінгу медичних установ за доступними цінами. Оплатити товар можна на карту або готівкою при отриманні. Доставка здійснюється відомими транспортними компаніями.

  Производитель
  Proservise

  В этой категории 6 товаров:

  Покупатели этого товара так же приобрели:

  Товар добавлен в список желаний

  Средство для мытья и дезинфекции сантехники Сантри-гель "Лимон" PRO Service, 1 л
  Средство для мытья и дезинфекции сантехники Сантри-гель "Лимон" PRO Service, 1 л
  Кол-во
  Цена:
  58,98 ₴
  Итого:
  О покупателе
  *